Czy przegrywanie vhs jest dobrym pomysłem?

Czy przegrywanie vhs jest dobrym pomysłem?

Dzień dobry.
Proszę o pomoc osoby zajmujące się przegrywaniem vhs, odezwijcie się do mnie, mam dużo pytań dotyczących tej czynności.

DVDiss

Posty: 27

 
Hej. Niewątpliwie że nie ma problemu z odtworzeniem jakichkolwiek starych filmów. Wystarczy kliknąć w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i właśnie tak zrobiłem. Dzięki temu ja moje dzieci i wnuki obecnie śmiejemy się ze starych rodzinnych pamiątek w postaci filmów z różnego rodzaju wydarzeń.

Mord

Posty: 19

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Także ja i mój narzeczony mamy ponagrywane inne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali lecz są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za duży kłopot?

Pendrzeec

Posty: 27

 
Dzień dobry.

Odświeżanie wspomnień dzięki nagranym lata wcześniej filmom to bardzo dobry pomysł. Nie wiem tylko czy jest możliwość odtworzenia każdego takiego filmu bo przecież korzystało się z różnego rodzaju form zapisu. Niektóre na dzień dzisiejszy to już przeżytek.

Marti

Posty: 25

 
Cześć. Chyba na dobre forum trafiłem albowiem właśnie ma kłopot ze starym nagranym filmem. Potrzebuje go odtworzyć i nie mam po prostu na czym. Lata temu wyrzuciłem video albowiem myślałem że już nie będę z niego w ogóle korzystał a tu taka niespodzianka. Na poddaszu wygrzebałem stary film z chrzcin mojego dziecka.
Dziecko ma za miesiąc osiemnastkę i chciałem w prezencie mu go ofiarować. Pomocy !!!

Wariat

Posty: 22

 
Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, która ma to zrobić?

Buła

Posty: 30