Gdzie spędzić wolny czas?

Gdzie spędzić wolny czas?

Może ktoś z Was ma jakieś sprawdzone miejsca w Malopolsce, gdzie warto się wybrać z dziećmi. Nie ukrywam, że dobrze zorganizowanie wakacji dla najmłodszych nie należy do prostych zadań więc ewentualnie jeśli ktoś podzieli się swoimi pomysłami czy miejscami, które według niego warto odwiedzić to może nam uda się z takiej inspiracji skorzystać. Pewnie każdy kto ma dzieci zgodzi się z tym, że łatwą turystycznie grupą one nie są.

Klarka34

Posty: 1

 
Wiadomo, że zwiedzanie zabytków raczej dzieci nie zadowoli i takich miejsc lepiej będzie unikać. Zamiast tego warto pewnie postawić na jakieś parki rozrywki czy aquaparki. To co można dzieciom zorganizować w głównej mierze będzie oczywiście powiązane z tym, gdzie dokładnie się wyjeżdża i jakie atrakcje w okolicy będą dostępne.

serwertus

Posty: 5

 
Może wybierzcie się z dziećmi do Inwałdu do Parku Miniatur – bardzo ciekawie przygotowane miejsce, gdzie nie brak atrakcji. Ogólnie my jak jechaliśmy to wydawało nam się, że wybieramy się z dziećmi, jednak ostatecznie wszyscy się świetnie bawiliśmy między innymi w labiryncie i odwiedzając warownie. W mojej ocenie to faktycznie takie miejsce, które powinno wszystkim przypaść do gustu.

Meryk87

Posty: 7

 
Już znajomi nas kilka razy namawiali i w końcu był ładny weekend to się zdecydowaliśmy wybrać do Inwadłu do Parku Miniatur i faktycznie miejsce można powiedzieć magiczne. Cały dzień zajęło nam korzystanie z różnych atrakcji, natomiast chyba każdy coś znajdzie dla siebie bo i miniatury robią wielkie wrażenie i luna park dla dzieci i warownia z osadą średniowieczną. Ogólnie miejsce, które na pewno warto będzie odwiedzić.

Fotnik2

Posty: 5

 
To pewnie zmora większości rodziców a więc pytanie o to jak zorganizować wyjazd, by dziecko się dobrze bawiło i nie mówiło co chwile że się nudzi. W Polsce na szczęście pojawia się coraz więcej takich miejsc, gdzie tych atrakcji dla dzieci jest sporo więc można liczyć na to, że udany wyjazd faktycznie będzie można dla najmłodszych zorganizować.

Yuri20

Posty: 17

 
Faktycznie co do Parku w Inwałdzie to potwierdzam zdanie innych, że miejsce jest naprawdę świetne i można się doskonale bawić całą rodziną. Z jednej strony dobra opcja dla najmłodszych z lunaparkiem, może miniatury dzieci tak nie zainteresują, ale myślę że wtedy to będzie sensowna propozycja pod kątem dorosłych. Więc jak to się czasami mówi – dla każdego coś dobrego.

100%UP

Posty: 7

 
Na nas bardzo dobre wrażenie zrobił Park Miniatur w Inwałdzie. Ciekawe miejsce na rodzinna wyprawę bo dla każdego coś tam się znajdzie. Z jednej strony świetna baza jeśli chodzi o miniatury, z drugiej nie brak ciekawych propozycji jeśli chodzi o sam park rozrywki, labirynt, lunapark tutaj szczególnie dzieci bawiły się doskonale.

Marioleczka

Posty: 4