pierogi katowice, szukam!

pierogi katowice, szukam!

Powiedzcie mi, która według was restauracja katowice jest najlepsza? Jak dania w danej restauracji najbardziej wam smakowały?

Wacław

Posty: 1

 
Restauracja katowice powinna mieć przede wszystkim klimat do spędzenia czasu ze znajomymi. Słyszałem kiedyś, że w tym mieście jest właśnie taka knajpka, tylko nie pamiętam jej nazwy.

@_24lampy

Posty: 3

 
Pizza katowice jest faktycznie niezmiernie dobra w jednym z lokali, niemniej jednak nie pamiętam na której ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednak jest to restauracja, która podaje dania bez używania mąki pszennej.

bartek33

Posty: 8

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, że jest sporo takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z paru lokali.

waleria

Posty: 18

 
Powiem wam, że ta pizza katowice jest po prostu najlepsza. Tutaj macie link do strony właśnie tej restauracji http://www.placek.katowice.pl. Serwowane są tam dania bez mąki pszennej. Pizza, jak i inne dania smakują obłędnie. Musicie ich spróbować.

Black_Riot

Posty: 9

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, że jest wiele takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z kilku lokali.

Lupusx

Posty: 7