urządzenie kuchenne do gotowania, gdzie porady ?

urządzenie kuchenne do gotowania, gdzie porady ?

Potrzebuje sięgnąć z urządzenia wielofunkcyjnego do pieczenia i może też być do gotowania. Chce sobie ułatwić to obowiązek, bo nie jest moją mocną stroną pieczenie. Mąż chce super ciast, a ja nie wiem jak się za to zabrać.

Czesio

Posty: 1

 
Uwielbiam swoje robota kuchennego do gotowania, bowiem spełnia wszystkie moje żądania. Nie sądziłam, iż tak prosto można przyrządzić przeróżne dania. Dawniej nie odważyłaby się tego zrobić, a teraz to gotuje.

beata77

Posty: 12

 
Dzisiaj takie urządzenia są o wiele bardziej nowoczesne. Mamy Internet i można ściągać przeróżne przepisy. Nigdy się takie urządzenie nie znudzi, dlatego warto będzie zamówić coś takiego dla siebie. Stawiamy na pierwszym miejscu, jakość, a dopiero później patrzymy na resztę. Im lepszy będzie producent tym lepiej dla nas.

Klakier

Posty: 8

 
Na stronie https://rodzinagotuje.pl/index.php/thermomix-czy-lidlomix/ możecie sobie porównać dwa urządzenia Thermomix i Lidlomix. Warto sobie to sprawdzić, a poznacie wady i zalety jednego jak i drugiego. Dla mnie to bardzo pomocne, dlatego wszystkim mogę stronę polecić.

Chiny12

Posty: 5

 
Widziałem gdzieś na reklamę jak testowali urządzenia wielofunkcyjne do gotowania i wyglądało to całkiem dobrze. Nie wiem jak by to było w praktyce, ale warto sprawdzić.

mniszek_01

Posty: 8

 
Z tego, co pamiętam to na rynku jest kilka takich maszyn do gotowania, dlatego warto porównać sobie różne ceny i jakość wykonania. Nie wszystko, co drogie musi być dobre, ale nie oznacza to też, że każda maszyna, która sporo kosztuje będzie spełniała nasze oczekiwania.

Lupusx

Posty: 6