gadżety reklamowe z logo, gdzie znajdę ?

gadżety reklamowe z logo, gdzie znajdę ?

Ile średnio płacicie za gadżety reklamowe Waszych firm? Są to duże kwoty czy raczej nie za bardzo?

fruster

Posty: 1

 
Ja ostatnio zdecydowałem się na gadżety reklamowe z logo i czekałem na nie zaledwie kilka dni. Czasami czas oczekiwania może się przedłużyć, bo z tego co wiem wszystko tak naprawdę zależy od danego projektu. Jednak, jeżeli trwa to już np. miesiąc to warto skontaktować się z taką firmą i zapytać o zamówienie.

andrew66

Posty: 11

 
Ja ostatnio kupiłem gadżety reklamowe z własnym nadrukiem poprzez Internet i tak faktycznie cała transakcja przebiegła niezmiernie sprawnie, a więc nie mogę na nic narzekać. Na całe zamówienie czekałem zaledwie dwa dni od momentu jego wysłania i wszystko było ok.

Mariusz

Posty: 2

 
Jeżeli chcecie nieco zaoszczędzić na zakupach gadżetów reklamowych z logo to warto jest robić zakupy w większych ilościach, bo wtedy bardzo często można liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty w wielu firmach.

codePerformance

Posty: 18

 
Jeśli ktoś z Was ma własną firmę transportową to można powiedzieć, że pewnego rodzaju gadżetem reklamowym jest sam samochód. Przez to, że cały czas nim jeździmy po drogach to reklamujemy non stop naszą działalność. Czasami zatem nie ma konieczności kupowania już niczego innego.

Kotr_r9

Posty: 3

 
Nie mając pojęcia które gadżety reklamowe do firmy zamówić polecam Wam tę stronę: https://prawy.pl/115939-gadzety-reklamowe-sprawdzony-patent-dla-kazdej-firmy/. Sam z niej całkiem wiele się dowiedziałem.

Marioleczka

Posty: 6

 
Ja ostatnio zdecydowałem się na gadżety reklamowe z logo i czekałem na nie zaledwie kilka dni. Nieraz czas oczekiwania może się przedłużyć, bowiem z tego co wiem wszystko tak faktycznie zależy od danego projektu. Jednakże, jeśli trwa to już np. miesiąc to należałoby skontaktować się z taką firmą i zapytać o zamówienie.

DiD3K

Posty: 6

 
Szczerze chciałem polecić wszystkim zakup gadżetów reklamowych – wydaje mi się, że nie ma lepszego pomysły na reklamę swojej firmy niż właśnie to.

mniam.dobosz

Posty: 30

 
W mojej opinii, jeśli zamierzasz się zdecydować na torbę jako gadżet reklamowy to będzie to niezwykle dobry wybór. W ten sposób nawet idą ulicą będzie reklamował swoją firmę.

SZczecinek23

Posty: 4

 
W przypadku firm transportowych gadżety reklamowe z nadrukiem są jak najniezwyklej idealnym wyborem. Każdy kto zobaczy je w Twoim samochodzie na pewno zapamięta logo firmy. Tym samym wzrośnie możliwość na zdobycie klienta.

Mord

Posty: 2