Gdzie można kupić korę ogrodową ?

Gdzie można kupić korę ogrodową ?

Pilnie muszę odszukać dobrego producenta kory. Będę potrzebował jej w gigantycznych ilościach, więc zależy mi na faktycznie zdecydowanie najwyższej jakości. Muszę mieć pewność, co kupuję. Czekam na waszą pomoc :)

VamnHopeHom

Posty: 12

 
Tutaj mają bardzo dobrej jakości korę sosnową http://www.kora-ogrodowa.net. Już parę razy u nich kupowałem i zawsze jest ta sama dobra jakość. Poza tym cenowo mi odpowiada, dowóz zawsze na czas w terminie.

grzes3345

Posty: 17

 
To bardzo dobra propozycja kory sosnowej w Bydgoszczy. Mnie pasuje już od lat i nigdy nie miałam zastrzeżeń do ich oferty. Widać, iż to renomowany producent, który na niczym nie oszukuje. Polecam z własnego doświadczenia.

debra76

Posty: 9

 
Czytałam wiele cennych poradników i dowiedziałam się jednego, tak samo jak z doświadczenia, że do naszych ogrodów konieczna jest jedynie kora sosnowa. Sprawdza się zawsze, więc jest uniwersalna, a poza tym tania. Sprzedawana prosto przez producenta jest w najlepszej jakości.

luluś45

Posty: 26

 
Mnie zależało na korze sosnowej luzem, a nie do końca trudnią się jej sprzedażą, wolą sprzedawać wielkie ilości, a nie grzebać się w takich. Swoją drogą tutaj jest na tyle dobrze, że dostarczają każdą ilość, nawet małą. Polecam producenta, albowiem mi bardzo spasował.

DVDiss

Posty: 19

 
No nie bardzo bym wierzył w tak dobrą ofertę bez oczywiście jej wcześniejszego sprawdzenia. Już kilka razy polecano mi dobrego producenta kory ogrodowej w hurcie, a później okazało się, że jednak jakość jest kiepska. Więc jak się nie przekonasz na własnej skórze, to się nie przekonasz.

derums3

Posty: 27

 
Też biorę korę prosto od producenta kory. To już taka zaufana współpraca, dlatego nie szukam nigdzie indziej. Ogólnie można powiedzieć, że producenci bardziej starają się, żeby nie schrzanić jakości, więc to chyba najlepsze miejsce do zakupów kory do ściółkowania.

DiD3K

Posty: 9

 
Czytałam sporo cennych poradników i dowiedziałam się jednego, tak samo jak z doświadczenia, że do naszych ogrodów konieczna jest jedynie kora sosnowa. Sprawdza się zawsze, więc jest uniwersalna, a poza tym tania. Sprzedawana bezproblemowo przez producenta jest w perfekcyjnej jakości.

Strzała

Posty: 14