trawy ozdobne, szukam producenta!

trawy ozdobne, szukam producenta!

Chce posadzić byliny, ale nie za bardzo wiem, jakie. Miałem już różne rośliny i co roku trzeba było do nich wracać. Nie chce mi się. Mam ogród, ale nie jestem jakimś wielkim miłośnikiem siedzenia ciągłego przy nich.

deberty56

Posty: 3

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem usatysfakcjonowany. Ofertę mają niesłychanie dobrze opisaną na stronie internetowej, zatem każdy może prędko zobaczyć, co przygotowali.

hubertus

Posty: 7

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je samodzielnie sadzić, dlatego w szkółce kupiłem ich bardzo dużą ilość. Mój ogród to głównie byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają naprawdę pięknie.

olikt56

Posty: 8

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to olbrzymie ogrody, niemniej jednak spędzają tam niezwykle sporo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

Strzała

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bo wygląda faktycznie super. Mnie się podoba. W szkółce takiego nabyłem i nie sądziłem, że będzie taki ładny. Z tym, że ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

Gucio

Posty: 5

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła naprawdę piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

ciumar1

Posty: 4

 
W sprzedaży jest mnóstwo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, dlatego na początek jak najbardziej się nadają do ogrodu.

e_petelka

Posty: 8