świerk pospolity, polecacie ?

świerk pospolity, polecacie ?

Witam. Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu źródła, gdzie kupie sadzonki krzewów owocowych. Przydałaby się też pomoc w doborze, więc tylko jakieś rzetelne miejsca. Czas nagli, więc piszcie :) Dziękuję.

piekniśś

Posty: 8

 
Jakość jest bardzo ważna. Pamiętaj, że jeśli chodzi o sadzonki krzewów to możesz kupić je w sprawdzonej hurtowni prowadzonej przez sprawdzonych ogrodników. Nigdy nie kupowałam w centrach ogrodniczych. Sadzonki są tutaj źle przechowywane i tracą na jakości. Najlepiej prosto od producenta. Masz wtedy pewność.

robertanisz

Posty: 7

 
Szczególnie znaczny wybór żywej choinki na święta. Dostawa zawsze na czas. Współpracują ze sprawdzonymi europejskimi plantacjami http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_choinka_na_swieta.php. Nigdy nie zawiodłem się na zamówieniu, więc polecam.

TomekK

Posty: 13

 
W mojej okolicy nie ma żadnego gospodarstwa ogrodniczego. Chciałabym kupić jagodę kamczacką. Może polecacie jakąś sprawdzoną hurtownię, która trudni się sprzedażą online. Nie mam przekonania do tradycyjnych sklepów i dużych marketów. Siostra też je odradza.

Miki

Posty: 13

 
Oprócz owoców jest dla mnie znaczący wygląd. Właśnie wobec tego poszukuję propozycji sadzonek krzewów ozdobnych. Jak ktoś coś, to nie ulega wątpliwości chętnie dowiem się, co należałoby umieścić w ogrodzie.

Różyczka

Posty: 26

 
A polecacie jakąś konkretną odmianę jagody kamczackiej? Jest kilka z tego, co czytałam. Może w hurtowni jakiejś kupić? Jak coś, to piszcie, bo już chyba czas na sadzenie :D

Misieczek

Posty: 7