Sadzonki krzewy ozdobne, proszę o pomoc !

Sadzonki krzewy ozdobne, proszę o pomoc !

Mam cel w tym roku umieścić sadzonki krzewów owocowych, myślałam o jakichś ciekawych odmianach. Polecacie coś konkretnego, jakiegoś producenta? Z góry niezwykle wam dziękuję.

Dresik

Posty: 10

 
Daję sobie kolejna szansę:) W tym roku znowu kupię sadzonki jagody kamczackiej i będę próbował :) Być może trafiłem na złe sadzonki, dlatego skorzystam z polecenia jakiegoś dobrego producenta.

nantusia

Posty: 11

 
Najlepiej udać się do dobrej hurtowni sadzonek, nie byle gdzie. No i na pewno nie patrzeć na atrakcyjne ceny, bo nic one nie mówią, a sezon może być stracony.

debra76

Posty: 12

 
Piszę odnośnie żywej choinki na święta. Już nigdy nie będę kupował w markecie. W tamtym roku zrobiłem nabycie właśnie od producenta i to całkiem inne drzewko. Wspaniałe, zielone, kształtne i poza tym wiem, iż nie przepłaciłem. Dbają o jakość, więc polecam każdemu, komu zależy na rzeczywiście choince z klasą.

Dyduchrr

Posty: 12

 
Boję się, że mogą się nie przyjąć. U mnie w ogrodzie nie jest akurat tak słonecznie, a orientowałam się, że sadzonki borówki amerykańskiej lubią słońce. Może spróbuję, ale nie chciałabym się zawieść :) Już raz popełniłam błąd i bardzo żałowałam decyzji.

daniel105

Posty: 26

 
Jak szukacie sprawdzonych sadzonek borówki amerykańskiej to proponuję kupowanie od tego gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php. W tamtym roku koleżanka mi poleciła, faktycznie pożądane byłoby, zdrowe i silne sadzonki.

Dziadek

Posty: 18

 
Po żywą choinkę na święta widać, że najlepiej udać się do producenta :) Mają też srebrny świerk, ale chyba drogie jest takie drzewko. Do końca roku jeszcze daleko :)

FOTOhihi

Posty: 18

 
Idealnie się składa, bo właśnie szukam oferty producentów sadzonek świerka pospolitego, będę miał na uwadze tę propozycję. Dziękuje i pozdrawiam.

ym-9090

Posty: 25