pościel 140x200, dobry sklep ?

pościel 140x200, dobry sklep ?

Słyszałam o czymś takim jak prześcieradła z gumką 200x220. Czy jest to dobry wybór, a jeśli tak to dlaczego? Proszę jeszcze o informację jaka jest zazwyczaj cena za taki produkt w sklepach stacjonarnych.

Alimer56

Posty: 1

 
Osobiście już od kilku lat używam prześcieradeł z gumką 160x200 i muszę przyznać, że jest to bardzo dobry wybór. Przede wszystkim chodzi tutaj o to, że podczas snu one się nie ściągają, a śpię dość niespokojnie.

Trener

Posty: 6

 
Ja osobiście zdecydowałam się na prześcieradło z gumką 200x220, albowiem po pierwsze zdecydowanie łatwiej rozkłada mi się je na łóżku, a co więcej nie ma sytuacji, w jakiej podczas snu się ono ściąga. Bez problemu trzyma się na rogach łóżka, a ja mogę przespać całą noc bez budzenia co jest dla mnie ważne.

wieszdo87

Posty: 4

 
Muszę Was ostrzec przed tym, iż nie należałoby kupować używanej kołdry 160x200. Ja osobiście kupiłam i na nieszczęście teraz wolałabym mieć nową niż taką o przykrym zapachu.

100%UP

Posty: 3

 
Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się nad pościelą to warto wiedzieć o tym, że w zasadzie nie ma się nad czym zastanawiać. Ja kupiłem taką pościel bawełnianą na stronie: https://posciel-sklep.pl/posciel-bawelniana-130 i naprawdę jest bardzo zadowolony z zakupu – mogę polecić każdemu.

Marioleczka 

Posty: 5

 
Ostatnio zamówiłam przez Internet prześcieradła z gumką 200x220. Muszę przyznać, że był to według mnie bardzo dobry wybór. Można spać w komfortowych warunkach, a co więcej ich rozkładanie jest łatwe.

pracuss33

Posty: 2