parada żagowców, szukam zdjęć !

parada żagowców, szukam zdjęć !

Witam, chce obejrzeć fotografię Baltic Sail, jednak nigdzie nie mogę znaleźć. Może jesteście w stanie polecić mi jakąś konkretną stronę internetową z fotografiami?

przemek55

Posty: 1

 
Baltic Sail 2020 był przepiękny. Szkoda, iż was nie było. Jednakże wydaję mi się, iż można zobaczyć zdjęcia z całego wydarzenia. Może ktoś poleci Ci konkretną stronę ze zdjęciami z tego wydarzenia.

Kitas

Posty: 3

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

Black_Riot

Posty: 4

 
Sail Gdańsk to bardzo piękne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

tigra32

Posty: 7

 
Ja również uwielbiam oglądać Baltic Sail 2020. Bardzo interesuje mnie ten temat i co roku jeździmy do Gdańska go oglądać. W tym roku też będziemy z całą naszą rodzinką, a wy?

Rico

Posty: 7

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko odnajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

Dagmara87

Posty: 2

 
Dzień dobry, powiem Ci, że w internecie są różne strony z wydarzenia Baltic Sail 2020. Tylko nie wiem, czy zobaczysz wszystkie zdjęcia. Jednak wydaję mi się, że na pewno jest jakiś fotograf, który takie wydarzenia umieszcza w internecie.

Klarkaa45

Posty: 7

 
Sail Gdańsk jest bardzo popularnym wydarzeniem nad morzem. Co roku bacznie śledzimy to wydarzenie. My również w tamtym roku nie mogliśmy być na miejscu, wiadomo z jakich względów.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie znajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Warto popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od kilku lat.

amrmas22

Posty: 11

 
Powiem Wam, że parada żaglowców jest bardzo piękna. Od kilku lat już jeżdżę, aby zobaczyć to świetne wydarzenie w Gdańsku. Jeśli chodzi o zdjęcia to tutaj masz linka do jednej strony z fotografiami https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Na pewno Ci się spodobają.

Dzidzidek

Posty: 2