depilacja laserowa w Gdańsku, gdzie szukać ?

depilacja laserowa w Gdańsku, gdzie szukać ?

Nie wiem czy warto iść na depilacje laserową w Gdańsku? Byliście w jakimś salonie, który jest polecany? Trochę się boję i najpierw chyba wolę odbyć jakieś konsultacje, bo nie wiem czy nie mam jakiś przeciwskazań.

Miki

Posty: 2

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bo różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

warter88

Posty: 12

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

kamner56

Posty: 4

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, że jeśli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

jurcio

Posty: 29

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem naprawdę bardzo zadowolona.

matek562

Posty: 6

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, ale bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i właściwie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dzisiaj jest inaczej? Nie wiem.

aliotos

Posty: 6

 
Lubię być naturalna, zatem nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, lecz chyba był jakiś słaby, albowiem dopiero po paru razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, iż jeśli komuś włosy przeszkadzają to winien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, albowiem to strata czasu.

słodkaM

Posty: 20

 
Miałam lekki wąsik i niestety na co dzień wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, że poszłam na taki zabieg laserem, albowiem mam problem rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym niezwyklej, że musiałam tam być kilka razy, lecz komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

gruszk56

Posty: 27